Sectorkamer Zakelijke dienstverlening en veiligheid

beveiliger

Onderwijs en bedrijfsleven maken voor de sector Zakelijke dienstverlening en veiligheid afspraken over de thema's kwalificeren en examineren, beroepspraktijkvorming en doelmatigheid. Marktsegmenten vormen de onderstructuur van de sectorkamer.

Vertegenwoordigers

De sectorkamer heeft twaalf zetels met vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven en onderwijs.

Leden namens bedrijfsleven (werkgevers en werknemers)

  • Bettie Hoogsteen (Adfiz)
  • Lieke Hoomans (Verbond van Verzekeraars)
  • Carla Kiburg (FNV)
  • Sandra Hendriks (CNV)
  • Richard Gerrits (Politievakorganisatie ACP)
  • Niels ten Anscher (Defensie)

Leden namens onderwijs (bekostigd en particulier)

  • Gerrit Vreugdenhil (ROC van Amsterdam en ROC van Flevoland), voorzitter
  • Peer van Summeren (De Leijgraaf)
  • Remco Meijerink (ROC Friese Poort)
  • Ellen Marks (ROC Aventus)
  • Corné Broers (Instituut Broers)
  • Jos van de Sandt (NTI)

Marktsegmenten

Marktsegmenten vormen de onderstructuur van de sectorkamer. Ieder marktsegment bestaat uit vertegenwoordigers van onderwijs en bedrijfsleven.

Leden Juridisch

Namens onderwijs:

  • Han Zomer (ROC Twente)
  • Henk Schotpoort (ROC Midden Nederland)
  • Arie Voermans (ROC West Brabant)

Namens bedrijfsleven:

  • Wijnand Prins (ANIBUS)
  • Jack Karremans (NVP)
  • Hans Pijnenburg (Rechtbank Zeeland-West Brabant)
  • Kimberly van Dijk-Opstal (SRK Rechtsbijstand)
  • Saskia de Droog (Sanoma Media Netherlands B.V.)
  • Joanny Rigters (Gemeente Amsterdam)
  • Cevat Karacaer (Gemeente Amsterdam)

Leden Orde en veiligheid

Namens onderwijs:

  • Ruud van Diemen (ROC Midden Nederland)
  • Henk Weerstra (ROC Friese Poort)
  • Jos Rondeel (ROC van Amsterdam)
  • Francois Nicoll (OPB, NRTO)
  • Jean-Paul Jager (Politieacademie)

Namens bedrijfsleven:

  • Fred Kuijpers (Defensie)
  • Jan Cremers (Omgevingsdienst NL)
  • Michiel van Baardewijk (Gemeente Lingewaard)
  • Ingrid Meuwissen (Meuwissen Advies B.V.)
  • Anton Bos (Gemeente Ede)

Leden Financiële diensten

Namens onderwijs:

  • Pieter Sanders, voorzitter (Summa College)
  • Ruud Peters (ROC A12)
  • Cindy Wikkelman (NCOI Opleidingsgroep)
  • Ronald Berkenbosch (ROC Mondriaan)
  • Suzanne Langbroek (Albeda College)

Namens bedrijfsleven:

  • Anja Rombouts (Rabobank)
  • Eddy van den Berk (Booggaard Assurantie bv)
  • Daniëlle Buijs - van Gelderen (Buijs Administraties)
  • Bob Gouka (Optima Advies)
  • Audry Fransen-de Moor (ABN AMRO MeesPierson)

Leden Office

Names onderwijs:

  • Jelle Marchand, voorzitter (ROC Mondriaan)
  • Esther Harmsen (Deltion College)
  • Gino Cramer (Leeuwenborgh)
  • Jobke van den Berg (LOI)
  • Sylvester Koehoorn (ROC Friese Poort)

Namens bedrijfsleven:

  • Eliane van der Zalm (Á Propos Business & Management Support)
  • Ivar van der Most (Mostremarkable)
  • Marjolein Hins (NOLOC/Q-search)
  • Diana van der Hoek (NPBO)
  • Arjan van der Werf (De Talenten Cöoperatie)
  • Ella van Zaal (NVD)

Overzicht kwalificatiedossiers

Een kwalificatiedossier bevat de kwalificatie-eisen voor één of meer mbo-opleidingen.

Ga naar alle vastgestelde kwalificatiedossiers