Bij White Label zijn alle mbo-scholen betrokken. Scholen wisselen informatie uit met DUO, waaronder de bpv-overeenkomst. Voordat de scholen deze bpv-overeenkomst aanbieden, checken ze deze aan de hand van White Label dat in de kernregistratiesystemen is ingebouwd.
Leveranciers
De softwareleveranciers van deze kernregistratiesystemen zijn:
- Magister
- EduArte
- Oracle PeopleSoft
- Edictus
Deze partijen zijn nauw betrokken bij het vastleggen van de standaarden en de specificaties. Daarnaast zijn er softwareleveranciers die specifieke bpv-software ontwikkelen. Bijvoorbeeld stageROCs van BlueBased, On Stage van Xebic, CRM van Crm resultants, Trajectplanner, B3net stagesoftware van Prezent Internet BV.
Eigen toepassing
De ICT-afdeling van een school kan ook een een eigen toepassing bouwen met de data van white label, bijvoorbeeld via SharePoint.